Diodes Incorporated FNC500144
Numero parte
FNC500144
Produttore
Diodes Incorporated
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FNC500144.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 125.003125MHZ CMOS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FNC500144 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FNC500144 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FNC500144?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FNC500144.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FNC500144 pin diagram, FNC500144 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125.003125 MHz 125.003125 MHz 125.003125 MHz 125.003125 MHz 125.003125 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)