FP2500054.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FP2500054.
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) |