Panduit Corp FSD80-18-D
Numero parte
FSD80-18-D
Produttore
Panduit Corp
Categoria:
Klemmenblöcke – Zubehör – Aderendhülsen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FSD80-18-D.pdf
Descrizione
CONN FERRULE DIN 14AWG BLUE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FSD80-18-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FSD80-18-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSD80-18-D?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSD80-18-D.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FSD80-18-D pin diagram, FSD80-18-D datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term®
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Single Wire Single Wire Single Wire Single Wire Single Wire
Insulation Insulated Insulated Insulated Insulated Insulated
Style DIN DIN DIN DIN DIN
Size 14 AWG (2.50mm²) 14 AWG (2.50mm²) 14 AWG (2.50mm²) 14 AWG (2.50mm²) 14 AWG (2.50mm²)
Length-Overall 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm 25.00mm
Length-Pin 18.00mm 18.00mm 18.00mm 18.00mm 18.00mm