TE Connectivity AMP Connectors FSK-22A-11
Numero parte
FSK-22A-11
Produttore
TE Connectivity AMP Connectors
Categoria:
Flachbandkabel
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FSK-22A-11.pdf
Descrizione
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FSK-22A-11 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FSK-22A-11 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSK-22A-11?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSK-22A-11.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FSK-22A-11 pin diagram, FSK-22A-11 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Flexstrip Flexstrip Flexstrip Flexstrip Flexstrip
NumberofConductors 11 11 11 11 11
Pitch 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
Length 2.000 (50.80mm) 2.000 (50.80mm) 2.000 (50.80mm) 2.000 (50.80mm) 2.000 (50.80mm)
Length-ExposedEnds 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm) 0.125 (3.18mm)