Renesas Electronics America Inc FXTC-HE73PR-13 MHZ
Numero parte
FXTC-HE73PR-13 MHZ
Produttore
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FXTC-HE73PR-13 MHZ.pdf
Descrizione
XTAL OSC TCXO 13.0000MHZ HCMOS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FXTC-HE73PR-13 MHZ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FXTC-HE73PR-13 MHZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FXTC-HE73PR-13 MHZ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series FXTC-HE73 FXTC-HE73 FXTC-HE73 FXTC-HE73 FXTC-HE73
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 13 MHz 13 MHz 13 MHz 13 MHz 13 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm)