Eaton - Electronics Division GDA-200MA
Numero parte
GDA-200MA
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.GDA-200MA.pdf
Descrizione
BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order GDA-200MA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the GDA-200MA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GDA-200MA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GDA-200MA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as GDA-200MA pin diagram, GDA-200MA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case
Packaging - - - - -
Series GDA GDA GDA GDA GDA
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
CurrentRating(Amps) 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC - - - - -
ResponseTime Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow
BreakingCapacity@RatedVoltage 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm