Sprague-Goodman GEV60033
Numero parte
GEV60033
Produttore
Sprague-Goodman
Categoria:
Trimmer, Stellkondensatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.GEV60033.pdf
Descrizione
CAP TRIMMER 1-60PF 1000V SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order GEV60033 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the GEV60033 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GEV60033?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GEV60033.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as GEV60033 pin diagram, GEV60033 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CapacitanceRange 1 ~ 60pF 1 ~ 60pF 1 ~ 60pF 1 ~ 60pF 1 ~ 60pF
AdjustmentType Side Side Side Side Side
Voltage-Rated 1000 V 1000 V 1000 V 1000 V 1000 V
DielectricMaterial Glass Glass Glass Glass Glass
Q@Freq 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz
Size/Dimension 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm)
Height-Seated(Max) 1.205 (30.60mm) 1.205 (30.60mm) 1.205 (30.60mm) 1.205 (30.60mm) 1.205 (30.60mm)
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C