Vishay Dale IDCS5020ER331M
Numero parte
IDCS5020ER331M
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IDCS5020ER331M.pdf
Descrizione
FIXED IND 330UH 350MA 1.2OHM SMD