Sensata-Airpax IEG1-1-61-2.50-C-01-V
Numero parte
IEG1-1-61-2.50-C-01-V
Produttore
Sensata-Airpax
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IEG1-1-61-2.50-C-01-V.pdf
Descrizione
CIR BRKR MAG-HYDR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order IEG1-1-61-2.50-C-01-V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IEG1-1-61-2.50-C-01-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG1-1-61-2.50-C-01-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series IEG IEG IEG IEG IEG
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V