Sensata-Airpax IEG1-1-72-25.0-A-01-V
Numero parte
IEG1-1-72-25.0-A-01-V
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IEG1-1-72-25.0-A-01-V.pdf
Product details
1. How to order IEG1-1-72-25.0-A-01-V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IEG1-1-72-25.0-A-01-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG1-1-72-25.0-A-01-V?
CurrentRating(Amps) 25A 25A 25A 25A 25A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V