Sensata-Airpax IEG6-1-62-10.0-AC-91-V
Numero parte
IEG6-1-62-10.0-AC-91-V
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IEG6-1-62-10.0-AC-91-V.pdf
Product details
1. How to order IEG6-1-62-10.0-AC-91-V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IEG6-1-62-10.0-AC-91-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG6-1-62-10.0-AC-91-V?
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V