Vishay Dale IHB2BV331K
Numero parte
IHB2BV331K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHB2BV331K.pdf
Descrizione
FIXED IND 330UH 1.7A 305 MOHM TH