Vishay Dale IHB4BV123K
Numero parte
IHB4BV123K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHB4BV123K.pdf
Descrizione
FIXED IND 12MH 900MA 3.04 OHM TH