IHD1EB222L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IHD1EB222L.
| Immagine |
| Produttore | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | IHD | IHD | IHD | IHD | IHD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 2.2 mH | 2.2 mH | 2.2 mH | 2.2 mH | 2.2 mH |
| Tolerance | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% |
| CurrentRating(Amps) | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 160mA | 160mA | 160mA | 160mA | 160mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 4.4Ohm Max | 4.4Ohm Max | 4.4Ohm Max | 4.4Ohm Max | 4.4Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |