Vishay Dale IHD3AC102L
Numero parte
IHD3AC102L
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHD3AC102L.pdf
Descrizione
FIXED IND 1MH 800MA 844 MOHM TH