Vishay Dale IHLP2020CZER6R8M8A
Numero parte
IHLP2020CZER6R8M8A
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHLP2020CZER6R8M8A.pdf
Descrizione
FIXED IND 6.8UH 3.2A 111MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order IHLP2020CZER6R8M8A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IHLP2020CZER6R8M8A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLP2020CZER6R8M8A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 3.2 A 3.2 A 3.2 A 3.2 A 3.2 A
Current-Saturation(Isat) 2.2A 2.2A 2.2A 2.2A 2.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 111mOhm Max 111mOhm Max 111mOhm Max 111mOhm Max 111mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 18.8MHz 18.8MHz 18.8MHz 18.8MHz 18.8MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz