Vishay Dale IHLP5050FDER100M8A
Numero parte
IHLP5050FDER100M8A
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHLP5050FDER100M8A.pdf
Descrizione
IHLP-5050FD-8A 10 20% ER E3
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order IHLP5050FDER100M8A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IHLP5050FDER100M8A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLP5050FDER100M8A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite
Inductance 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 12.1 A 12.1 A 12.1 A 12.1 A 12.1 A
Current-Saturation(Isat) 7.8A 7.8A 7.8A 7.8A 7.8A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 17.76mOhm Max 17.76mOhm Max 17.76mOhm Max 17.76mOhm Max 17.76mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 10.7MHz 10.7MHz 10.7MHz 10.7MHz 10.7MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz