Vishay Dale IHM2EB100K
Numero parte
IHM2EB100K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Horizontal
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHM2EB100K.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 10A 14 MOHM TH