IHM2EB472K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IHM2EB472K.
| Immagine |
| Produttore | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | IHM-2 | IHM-2 | IHM-2 | IHM-2 | IHM-2 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 450 mA | 450 mA | 450 mA | 450 mA | 450 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 7.7Ohm Max | 7.7Ohm Max | 7.7Ohm Max | 7.7Ohm Max | 7.7Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |