Vishay Dale IHTH0750IZEB100M5A
Numero parte
IHTH0750IZEB100M5A
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IHTH0750IZEB100M5A.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 17.7A 7.7 MOHM TH