Vishay Dale IM02EB330K
Numero parte
IM02EB330K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM02EB330K.pdf
Descrizione
FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM TH