Vishay Dale IM04EB100K
Numero parte
IM04EB100K
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM04EB100K.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH