Vishay Dale IM04RU201J
Numero parte
IM04RU201J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM04RU201J.pdf
Descrizione
FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH