Vishay Dale IM04ST101J
Numero parte
IM04ST101J
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM04ST101J.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH