Vishay Dale IM04ST391J
Numero parte
IM04ST391J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM04ST391J.pdf
Descrizione
FIXED IND 390UH 105MA 16.3OHM TH