Vishay Dale IM04ST620J
Numero parte
IM04ST620J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM04ST620J.pdf
Descrizione
FIXED IND 62UH 160MA 3.15 OHM TH