Vishay Dale IM06BH101J
Numero parte
IM06BH101J
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IM06BH101J.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 133MA 6 OHM TH