Vishay Dale IMS02EB3R9K
Numero parte
IMS02EB3R9K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
IMS02EB3R9K.pdf
Descrizione
FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM TH