Vishay Dale IRF03BH151K
Numero parte
IRF03BH151K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IRF03BH151K.pdf
Descrizione
FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH