Vishay Dale ISC1210EB150J
Numero parte
ISC1210EB150J
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1210 (3225 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ISC1210EB150J.pdf
Descrizione
FIXED IND 15UH 165MA 2.5 OHM SMD