Vishay Dale ISC1812EB102K
Numero parte
ISC1812EB102K
Produttore
Vishay Dale
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1812 (4532 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ISC1812EB102K.pdf
Descrizione
FIXED IND 1MH 66MA 16 OHM SMD