Vishay Dale ISC1812EB181K
Numero parte
ISC1812EB181K
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ISC1812EB181K.pdf
Descrizione
FIXED IND 180UH 111MA 5.72OHM SM