Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JANSF2N5154L.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TransistorType | NPN | NPN | NPN | NPN | NPN |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 1 mA | 1 mA | 1 mA | 1 mA | 1 mA |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 1.5V @ 500mA, 5A | 1.5V @ 500mA, 5A | 1.5V @ 500mA, 5A | 1.5V @ 500mA, 5A | 1.5V @ 500mA, 5A |
| Current-CollectorCutoff(Max) | 1mA | 1mA | 1mA | 1mA | 1mA |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 70 @ 2.5A, 5V | 70 @ 2.5A, 5V | 70 @ 2.5A, 5V | 70 @ 2.5A, 5V | 70 @ 2.5A, 5V |
| Power-Max | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |