JCD0524S15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of JCD0524S15.
| Immagine |
| Produttore | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | JCD (5W) | JCD (5W) | JCD (5W) | JCD (5W) | JCD (5W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 333mA | 333mA | 333mA | 333mA | 333mA |
| Power(Watts) | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W |
| Voltage-Isolation | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV | 1.6 kV |
| Features | OCP, OVP, SCP | OCP, OVP, SCP | OCP, OVP, SCP | OCP, OVP, SCP | OCP, OVP, SCP |
| Efficiency | 84% | 84% | 84% | 84% | 84% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.25 L x 0.80 W x 0.41 H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.41 H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.41 H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.41 H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) | 1.25 L x 0.80 W x 0.41 H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) |