KDZVTFTR3.9B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KDZVTFTR3.9B.
| Immagine |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±6.41% | ±6.41% | ±6.41% | ±6.41% | ±6.41% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | - | - | - | - | - |
| Impedance (Max) (Zzt) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |
| Operating Temperature | 3.9 V | 3.9 V | 3.9 V | 3.9 V | 3.9 V |
| Supplier Device Package | 40 µA @ 1 V | 40 µA @ 1 V | 40 µA @ 1 V | 40 µA @ 1 V | 40 µA @ 1 V |