ITT Cannon, LLC KPSE06E12-10PX
Numero parte
KPSE06E12-10PX
Produttore
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.KPSE06E12-10PX.pdf
Descrizione
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order KPSE06E12-10PX on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the KPSE06E12-10PX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE06E12-10PX?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 10 10 10 10 10
Shell Size - Insert 12-10 12-10 12-10 12-10 12-10
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 X X X X X
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 Backshell Backshell Backshell Backshell Backshell
Item32 - - - - -
Item33 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC