Amphenol ICC (Commercial Products) L77SDA15SA4CH3FC309
Numero parte
L77SDA15SA4CH3FC309
Produttore
Amphenol ICC (Commercial Products)
Categoria:
D-Sub-Steckverbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.L77SDA15SA4CH3FC309.pdf
Descrizione
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order L77SDA15SA4CH3FC309 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the L77SDA15SA4CH3FC309 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L77SDA15SA4CH3FC309?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series SD SD SD SD SD
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 15 15 15 15 15
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm)