Littelfuse Inc. LA100P3504
Numero parte
LA100P3504
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Elektrische Sicherungen, Spezialsicherungen
Imballaggio
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LA100P3504.pdf
Descrizione
FUSE CARTRIDGE 350A 1KVAC/750VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LA100P3504 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LA100P3504 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LA100P3504?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LA100P3504.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as LA100P3504 pin diagram, LA100P3504 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P POWR-GARD® LA100P
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 350A 350A 350A 350A 350A
VoltageRating-AC 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV
VoltageRating-DC 750 V 750 V 750 V 750 V 750 V