ams-OSRAM USA Inc. LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z
Numero parte
LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z
Produttore
ams-OSRAM USA Inc.
Categoria:
LED-Anzeige – Diskrete Baugruppen
Imballaggio
2-SMD, Boomerang
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z.pdf
Descrizione
LED AMBER CLEAR 2SMD R/A
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LA A67F-AABA-23-1-30-R33-Z?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Amber Amber Amber Amber Amber
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 1680mcd 1680mcd 1680mcd 1680mcd 1680mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V 2V 2V 2V 2V
Current-Test 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Wavelength-Dominant 617nm 617nm 617nm 617nm 617nm
Wavelength-Peak 624nm 624nm 624nm 624nm 624nm
Features - - - - -
Size/Dimension 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W