Taiyo Yuden LB2518T681MV
Numero parte
LB2518T681MV
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1007 (2518 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LB2518T681MV.pdf
Descrizione
FIXED IND 680UH 20MA 22.1OHM SMD