Taiyo Yuden LB3218T100M
Numero parte
LB3218T100M
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1207 (3218 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LB3218T100M.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 340MA 250MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LB3218T100M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LB3218T100M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LB3218T100M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LB3218T100M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Series LB LB LB LB LB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH 10 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 340 mA 340 mA 340 mA 340 mA 340 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 30MHz 30MHz 30MHz 30MHz 30MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz