LFG600151CDINR.pdf
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | LF | LF | LF | LF | LF |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| FuseSize | 0.394 Dia x 1.313 L (10mm x 33.35mm) | 0.394 Dia x 1.313 L (10mm x 33.35mm) | 0.394 Dia x 1.313 L (10mm x 33.35mm) | 0.394 Dia x 1.313 L (10mm x 33.35mm) | 0.394 Dia x 1.313 L (10mm x 33.35mm) |
| CurrentRating(Amps) | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| FuseholderType | Block | Block | Block | Block | Block |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |