Taiyo Yuden LHL08NB5R6M
Numero parte
LHL08NB5R6M
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LHL08NB5R6M.pdf
Descrizione
FIXED IND 5.6UH 2.9A 28 MOHM TH