Taiyo Yuden LK1608330M-T
Numero parte
LK1608330M-T
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0603 (1608 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LK1608330M-T.pdf
Descrizione
FIXED IND 33UH 1MA 2.2 OHM SMD