Texas Instruments LP2987IMM-2.5
Numero parte
LP2987IMM-2.5
Produttore
Texas Instruments
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Imballaggio
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LP2987IMM-2.5.pdf
Descrizione
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8VSSOP