COILCRAFT LPS5015-183MRC
Numero parte
LPS5015-183MRC
Produttore
COILCRAFT
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LPS5015-183MRC.pdf
Descrizione
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LPS5015-183MRC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LPS5015-183MRC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LPS5015-183MRC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series LPS5015 LPS5015 LPS5015 LPS5015 LPS5015
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 18 µH 18 µH 18 µH 18 µH 18 µH
Tolerance - - - - -
CurrentRating(Amps) 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz