Murata Electronics LQW15CA2R0K00D
Numero parte
LQW15CA2R0K00D
Produttore
Murata Electronics
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LQW15CA2R0K00D.pdf
Descrizione
FIXED IND 2UH 130MA 3.2 OHM SMD