TE Connectivity Passive Product LR1F205K
Numero parte
LR1F205K
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LR1F205K.pdf
Descrizione
RES 205K OHM 1% 0.6W AXIAL