TE Connectivity Passive Product LR1F3K32
Numero parte
LR1F3K32
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LR1F3K32.pdf
Descrizione
RES 3.32K OHM 1% 0.6W AXIAL