Taiyo Yuden LSDND4040JET100MM
Numero parte
LSDND4040JET100MM
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
LSDND4040JET100MM.pdf
Descrizione
FIXED IND 10UH 1.3A 510 MOHM SMD